OCHRONA FIZYCZNA

ochrona fizyczna osób i mienia
– realizacja zadań z zakresu:

działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej
realizacja działań zapobiegających przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu
przeciwdziałanie powstaniu szkód wynikających z tych zdarzeń
nie dopuszczanie osób nieuprawnionych na teren chroniony
planowanie i realizacja systemu ochrony dla firm, instytucji i osób prywatnych

zapraszamy do kontaktu!

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. , poz. 1219). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Agencja Gwarant Security Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ul. Sobieskiego 11 lok.E6. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

wyślij zgłoszenie:

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U. 2016 poz. 922 ):
 
 
 
 

ochrona fizyczna osób i mienia – gwarant security


ochrona fizyczna osób i mienia gwarant security agencja ochrony śląsk katowice firma ochronarska

AGENCJA GWARANT SECURITY Sp. z o.o.